Dusza, Świadomość

Przekroczyć Horyzont Zdarzeń

Podziel sie z innymi:

Żyjemy w niesamowitych czasach, w których dochodzi do szybkiego łączenia duchowości z logicznym rozumowaniem, obserwacją siebie z analizą rzeczywistości, wnętrza z zewnętrzem, do łączenia zachodu ze wschodem. Dochodzi do zespolenia, głębokiego zrozumienia i przemiany. Nigdy wcześniej nie było to możliwe.

To jest film, który musisz obejrzeć. Dla własnej świadomości, wiedzy i zrozumienia, pomimo wielu godzin oglądania, zobacz wszystkie części, a będziesz widzieć więcej i rozumieć więcej.

W jaki sposób łączy się fizyka z duchowością? Czy teoria Einsteina była błędna? Czy czarne dziury istniały zawsze? Czy istnieje w ogóle coś takiego jak śmierć? Czy ludzie też są fraktalami?
Skąd bierze się siła, która porusza kosmosem? Jak powstaliśmy? O co chodzi z kręgami zbożowymi?
Co to jest święta geometria?

Na wszystkie te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w serii FASCYJNUJĄCYCH filmów Nassima Harameina, który otrzymał ostatnio nagrodę za najlepszy artykuł (na University of Liège, Belgium podczas 9th International Conference CASYS’09) wyznaczający nowy paradygmat w fizyce kwantowej, w którym jądro atomu traktuje się jako mini czarną dziurę. Zobacz rezultat 20 lat jego badań i analiz.

Oto część 1, serii I:

Z odcinka na odcinek robi się cooooraz ciekawiej… Niesamowicie fascynująca wiedza. Gorąco polecam.
Trzeba zobaczyć wszystkie serie, aby zyskać kompletny obraz.