Dusza

Kod DNA, 2012 i nadprzewodnictwo

Podziel sie z innymi:

Wczoraj miałem przyjemność być na spotkaniu z Danem Winterem – fizykiem, światowym ekspertem w dziedzinie nowych technologii, świętej geometrii, kodzie DNA, fraktalności, człowiekiem, który skutecznie nauką opisuje rzeczy, których konwencjonalna nauka opisać nie jest w stanie. Śmiało napiszę, że jest to jeden z pionierów, naukowców, którzy zmienią postrzeganie świata w najbliższym czasie.

Seminarium poświęcone było wodzie, technologiom z tym zwiazanym, ale przede wszystkim fraktalności.

Pod koniec seminarium, podszedłem do Dana z pytaniem:

„Czy dobrze zrozumiałem, że w roku 2012 nadejdzie fala, magnetyczny impuls słoneczny, który według opublikowanych ostatnio przez NASA informacji, spowoduje zniszczenie maszyn i całkowite pozbawienie prądu, elektryczności większości świata – część krajów przez wiele miesięcy nie odzyska zdolności dostarczania prądu mieszkańcom, część nigdy już nie wróci do stanu sprzed impulsu – i teraz powstają 2 opcje: albo coś jest nadprzewodnikiem (stan zerowej rezystancji) i taki impuls nie wyrządzi mu żadnej szkody, albo stanie się tostem?

Czy dobrze rozumiem, że my – jako ludzie – powinniśmy stać się nadprzewodnikami, powinniśmy zmierzać w kierunku bycia fraktalem, w kierunku natury, praktykując jogę kundalini, a w przeciwnym wypadku staniemy się – jak powiedziałeś – tostem?”

Odpowiedział: „Może nie tostem, ale wiele ludzi po takim wydarzeniu po prostu zwariuje, oszaleje. Osoby te będą blokować docierającą ze słońca energię, stawiać opór, zamiast stać się nadprzewodnikiem i pozwolić jej przez nas przepłynąć. Taki opór wywołać może szaleństwo – tzw. Armageddon opisany w Biblii.”