O mnie / Kontakt

Podziel sie z innymi:

KimJestem.pl to pamiętnik uświadomień. Nie zamykany jednak w szufladzie, ale ukazany również i Tobie w formie otwartej. W myśl zasady – jeśli pomagam sobie, być może i Tobie konkretna myśl otworzy oczy na coś, na co wcześniej nie zwróciłbyś uwagi. Cieszę się, jeśli czytasz moje słowa i sprawiają, że coś porusza się w Twoim wnętrzu. Próbuję ubrać w słowa to, co nieubieralne.

Wszyscy jesteśmy tacy sami w pewnych aspektach i wzorce, które wynosimy z domów, społeczeństw, środowisk są dla nas często jednakowe. Mierzymy się więc z podobnymi trudnościami i wyzwaniami. Jeśli mogłem zrozumieć pewien aspekt mojej świadomości, chętnie dzielę się tym z innymi, aby i Tobie było łatwiej na emocjonalno-uczuciowej drodze naszego życia.

Są takie dni, gdy wszystko staje się jasne, klarowne (i właśnie wtedy powstają wpisy), ale są też i momenty, gdy pojawiają się wątpliwości. Całkowicie zapominamy po co to wszystko i jaki jest sens istnienia. Czujemy izolację, zwątpienie, złość lub smutek. Warto wtedy wrócić do konkretnego wpisu/uświadomienia, aby przypomnieć sobie – Kim Jestem, a nie kim WYUCZONO mnie by być. Aby zauważyć jakie emocje aktualnie mną targają i jak najłatwiej jest sobie z nimi poradzić, aby powrócić do świetlistej, radosnej istoty, jaką tak naprawdę jesteśmy (choć czasami o tym zapominamy).

To, że piszę nie oznacza wcale, że w 100% żyję w ten sposób. Nie oznacza to również żadnego kłamstwa. Jestem człowiekiem ze swoimi skazami, lękami, egoistycznymi pobudkami. Każde uświadomienie jest głębokim zrozumieniem problemu, z którym mierzyłem się przez dłuższy czas. Uświadomienie problemu/wiedza na jego temat nie oznacza jednak, że od dziś – skoro zrozumiałem – to „żyję inaczej”. Zdarza się też, że napiszę artykuł, w wyniku niesamowitego przebudzenia, po czym, po pewnym czasie, łapię się na tym, że znów żyję „po staremu”. Wracam wtedy do wcześniejszego artykułu, by tamten świetlisty Artur, który to pisał przypomniał temu obecnemu, z mętnymi oczami, że jest w nim też i dobra strona, której warto się chwycić.

Dlaczego piszę?
Dla siebie – by uzdrowić swoją osobę.
Dla innych – ponieważ chcę żyć w świecie dobra

Masz pytania? Zapraszam Cię do kontaktu: artur@kimjestem.pl

Pozdrawiam serdecznie,
Artur, KimJestem.pl

12 comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.