Relacje, Rodzina, Rozwój osobisty, Świadomość, Związek

Tęsknota kobiety za silnym mężczyzną

Businesswoman
Podziel sie z innymi:

Dzisiejsze kobiety, są silne, mają dużo meskiej energii – bo tego wymaga sie w dzisiejszych czasach od kobiet.

Niemniej jednak kobieta wewnętrznie tęskni za silnym mężczyzną (nie za mężczyzną uciekającym w filozofię, w alkohol, w duchowość, itp.), który zajmie się trudnymi sprawami, np. zarabianiem pieniędzy. Wtedy kobieta może się zrelaksować i zająć sprawami „kobiecymi”, jak np. opieka nad domem, nad dziećmi, nad rodziną.

Kobieta nie jest stworzona do męskich harówek na polu czy w twardym biznesie – jasne, zrobi to i będzie jej to dawać satysfakcję. Będzie to jednak męska satysfakcja. Wewnętrznie, jednak, jej serce tęskni za spokojem, za ciszą, za miłością, za opieką, za rodziną. Jednak, aby kobieta mogła się skupić na takiej opiece, to potrzebuje mężczyzny, który zadba o tę męska część. Oczekuje,ze to on zajmie się ta czarna robota.

Jest to jednak wygodne dla chłopca, aby to ona przejęła prowadzenie. Wtedy on może powrócić do swoich „WAŻNYCH”, wymyślonych, super-pilnych spraw, nie wymagających zwłoki.

Kobieto, czy męska droga biznesu, to droga którą chcesz podążać w życiu? Czy tego rodzaju praca, droga sukcesu, to naprawdę to, czego chcesz? Jasne, że daje to satysfakcję, ale czy przypadkiem, nie wolisz, gdzieś w głębi duszy, aby to mężczyzna zadbał tę kwestie, abyś Ty nie musiała harować na całą rodzinę?

Mężczyźni lubią odejść od odpowiedzialności i „bujać w obłokach”, wymyślając różne „super biznesy”, pomysły, które „przyniosą miliony za kilka lat, jak tylko…”. Czas zejść na ziemię, aby fantazyjne pomysły znalazły w końcu przełożenie w kasie.

Nie chodzi o to, aby mężczyzna wypychał kobietę przed siebie (niczym tarczę), obmyślał genialne sposoby na to jak Ona na może zarobić na dom, ale aby ON wziął męską odpowiedzialność za fizyczny aspekt (np. zarabianie) i zastanowił się jak on może ją odciążyć. Zejść na ziemię, aby ona mogła zaopiekować się domem. Aby ona mogła powrócić do głębi kobiecości, rozpuszczenia i delikatności.

Chcesz, aby kobieta przestała być wkurwiona i pluła jadem przy każdej dyskusji? Chcesz, aby powróciła do czułości, delikatności i namiętności, do bycia czułą i dziką kochanką? Przejmij męską odpowiedzialność. Wejdź w męską energię, aby ona mogła wejść w lekkość kobiecości. By znów mogła poczuć się niczym piękny, kolorowy, zwiewny kwiat, którym tak naprawdę jest.